top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

Punkt widokowy na Tatry, Łapszanka


Punkt widokowy, Łapszanka, Tatry. Widok na ośnieżone góry

W jeden z iście wiosennych, marcowych weekendów, będąc w Krakowie zebraliśmy swoje cztery litery do samochodu i udaliśmy się w podróż w stronę Podhala. Pogoda dopisywała, więc zapowiadał się piękny widok na Tatry.


Zakopianką w stronę Tatr jechaliśmy jakieś 1,5 godziny, przejeżdżając przez nowy tunel i mostem nad rzeką Białką. Nasz kierunek - Łapszanka, niedaleko Słowackiej granicy, za Nowym Targiem. O ile w Krakowie można było swobodnie spacerować w krótkim rękawie, w Łapszance płaszcz i bluza, a nawet rękawiczki wskazane. Na Tatrach wciąż zalegało dużo śniegu, miejscami mieliśmy go dosłownie pod nogami.


Przyjechaliśmy na zachód słońca i jak się szybko okazało, nie tylko my wybraliśmy ten punkt akurat tego dnia. Poza nami byli tam też inni fotografowie oraz... grupa harleyowców z Hell Riders z Warszawy.



Niesamowite jak na takich spontanicznych wyjazdach można spotkać przypadkowo tak ciekawe persony :) Chłopaki tym razem bez motocykli, ale imprezowym busem i... z przygodą. Jeden z nich, tego dnia na wschodzie słońca niedaleko miejsca w którym robiłam te zdjęcia, poślizgnął się i złamał nogę. Widać na zdjęciach gips. Dobry humor ich jednak nie opuszczał ;) Chłopaki, jeśli to czytacie, pozdrawiam!


Grupa mężczyzn na tle Tatr

A ja nasz wyjazd dokumentowałam już z samochodu. Każda przygoda ma gdzieś swój początek ;) nie lubię opowiadania historii od środka. No i mamy - pierwszy look na Tatry, rzekę Białkę oraz powoli zmieniające się warunki nad Tatrami, wraz z chowającym się coraz bardziej słoneczkiem. Widzicie ten róż na niebie i na górach?



Na moim TikToku śmiga krótki film z Łapszanki

Oczywiście, niezmiennie filmy montuję w aplikacji InShot. Nie będę ryzykować tym, że aplikacja Instagram lub TikTok się zawiesi i cała moja praca pójdzie na marne. InShot mi się nie zacina ;) Do filmów można podłożyć komentarz lub dołożyć melodię. Tak przygotowany film jednocześnie ląduje na Insta, TikToku oraz na YouTube.


Dziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:



Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książki




1 Comment


Guest
Mar 20, 2023

Hell Riders - pozdrawiają i dziękują za super foty !!!

Like
bottom of page