top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

InShot - poznaj prostą aplikację do montażu filmów na Social MediaInShot to prosta aplikacja na telefon, służąca do montażu filmów. Do pobrania za darmo ze sklepu Googla. Jak działa?


Nie jestem rasowym filmowcem, nie tworzę filmów na miarę hitowych produkcji Netflixa, ale prosty film na Social Media (i nie tylko) zmontować potrafię. Pomaga mi w tym aplikacja InShot.


Jak działa InShot?


Jeśli kręcisz proste filmiki z pomocą swojego telefonu komórkowego, w InShocie złożysz je w całość, dołożysz muzykę, napisy i przytniesz do formatu, którego potrzebujesz (TikTok/Instagram , YouTube itd.).


Docinanie formatu w aplikacji InShot
Docinanie formatu w aplikacji InShot

Gotowe filmiki zaznaczamy hurtem, wciskamy zielonego ptaszka i ładujemy je w program. Oczywiście można później zmieniać ich kolejność, dodawać lub usuwać poszczególne części. Następnie przechodzimy do dopracowywania całości: przycinanie, rozjaśniania, przyciemnianie, dodawanie napisów, muzyki, dźwięków. W każdej chwili możemy zobaczyć, jak prezentuje się całość.


Pozbywanie się znaku wodnego InShot
Pozbywanie się znaku wodnego InShot

Aby pozbyć się znaku wodnego InShot, można albo wykupić opcję premium, która oferuje dodatkowe możliwości jak np. więcej filtrów. Można też usunąć go za darmo, ale jest jeden warunek - trzeba wysłuchać kilkunastu sekund reklamy ;) Gotowy film zapisuje nam się w pamięci telefonu i możemy go załadować na dowolne medium.


Korzystam z aplikacji, bo nie posiadam Iphona, którym tak naprawdę mogłabym skleić taki film bez żadnej aplikacji, bo takie opcje są już w nim wbudowane. Nie lubię sobie utrudniać życia, a aplikacja, która pozwoli mi od razu wyeksportować filmy w pożądanym formacie to złoto. Oszczędność czasu jest ogromna.


Dziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książki
Kommentare


bottom of page