top of page

Cześć! Poznajmy się

Nazywam się Agnieszka Kaźmierczak, mieszkam w Wodzisławiu Śląskim. Uczę w szkole policealnej TEB Edukacja w Wodzisławiu Śląskim fotografii, piszę e-booki, współpracuję z wydawnictwem Nowiny robiąc dla nich zdjęcia i reportaże. Moje przykładowe materiały prasowe możecie zobaczyć tutaj. Cyklicznie prowadzę warsztaty z podstaw fotografii oraz szkolenia dot. social mediów i widoczności w Internecie. 

Mam męża, Szymona, który zajmuje się fizjoterapią oraz psa o imieniu Dąbek. Zbieram rośliny kolekcjonerskie, lubię poznawać nowe miejsca oraz kulturę. 

AGA_4912.JPG

Moja foto przygoda

  • Od 2017 roku do obecnie - fotoreporter w wydawnictwie Nowiny

 

 

  • Rok 2021 - Poprowadzenie 5 dniowych warsztatów fotograficznych, zakończonych wystawą podczas festynu w dzielnicy Wilchwy "Podczas festynu można było zobaczyć wystawę fotograficzną, która była efektem warsztatów realizowanych w ramach projektu Program Aktywności Lokalnej "Czas na aktywną zmianę" w okresie od czerwca do października 2021." O warsztatach pisałam także u siebie, dodając zdjęcia ze spotkań. 

  • Od 2022 roku wykładowczyni fotografii w Szkole Policealnej TEB Edukacja w Wodzisławiu Śląskim (roczny kurs fotograficzny oraz technikum).

 

Piszą o mnie:

Spotkania autorskie:

buycoffeeto-btn-primary-outline.png

Co o mnie mówią inni? Poznaj opinie 

bottom of page