top of page

Elegancki album z grawerem oraz mini album

Piękne, niebanalne, trwałe, solidnie wykonane. Albumy - duże, w kolorowej oprawie i małe białe. Idealna oprawa waszych wspomnień. Sama posiadam kilkanaście takich albumów w swojej prywatnej biblioteczce i nie żałuję ani złotówki, którą na nie wydałam. Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy, a albumy marki Crystal Albums takie właśnie są. 

Pozwólcie, że pokażę wam jak one wyglądają: 

Agnieszka Kaźmierczak Fotografia. Fotograf Wodzisław Śląski. albumy (7).jpeg

Albumy duże Crystal Albums

Gruba, elegancka oprawa z grawerem, grube karty. Wersja podstawowa 25x25cm mieści około 50 zdjęć, które są nadrukowywane na białe karty. Jest możliwość zwiększenia ilości zdjęć poprzez dodanie kolejnych kart i zwiększenie rozmiaru albumu.

 

Kolor okładki do uzgodnienia (dostępny wzornik modnych kolorów), podobnie jak grawer. W przypadku reportażu ślubnego (całodniowego, z przygotowaniami, ceremonią i zabawą), album w cenie. 

Albumy małe Crystal Albums

Mini album (wersja podstawowa) pomieści do 25 zdjęć, ma 5 białych, grubych kart, jest w formacie 20cm x 20cm. Zdjęcia są nadrukowywane na karty. Ma zdobiony przód, można dodać dowolny napis. Zanim album zostanie wysłany do druku, wysyłam wam projekt do akceptacji. W przypadku sesji VIP - album w cenie. Album dostępny także jako osobny produkt.

Na specjalne zamówienie jest możliwość zmienienia formatu albumu na większy i dołożenia kart. Wycena jest wówczas indywidualna. 

Zamów swój foto album już dziś

Albumy zamawiam w Crystal Albums, firmie która obsługuje tylko fotografów. Aby zamówić album 

Ceny zależą od wielkości albumu i ilości stron. Szczegóły omawiam indywidualnie, dostosowując album do waszych potrzeb. Albumy można zobaczyć na żywo, posiadam wersje pokazowe. 

bottom of page