top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

Na czym drukuję, czyli jedyny i prawilny papier do drukowania zdjęć


Swoje prywatne zdjęcia staram się drukować na bieżąco - nawet te z telefonu. Nie zostawiam ich na kartach, dyskach i w telefonie, by powoli odeszły w zapomnienie i ślad po nich zaginął. Nie. Te, które są dla mnie ważne - drukuję na wysokiej jakości papierze. Bo cenne wspomnienia zasługują na wyjątkową oprawę.


Wybieranym przeze mnie papierem do drukowania zdjęć jest niezmiennie od lat papier jedwabny. Drukuję na nim swoje prywatne zdjęcia oraz zdjęcia moich klientów.


Dlaczego akurat ten papier?


Zacznijmy od tego, że jest gruby, matowy, nie klei się do szkła ani folii, a oglądając zdjęcia nie zostawiacie na nich odcisków palców. Dodatkowo laby z których korzystam odwzorowują doskonale kolory, więc czego chcieć więcej?


W swojej domowej biblioteczce zdjęciowej mam tysiące zdjęć wydrukowanych właśnie na papierze jedwabnym i nie mam zamiaru go zmieniać. Dla mnie jest po prostu wyborem numer 1 jeśli chodzi o jakość.Dziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książkiComments


bottom of page