top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

Sesja zdjęciowa pary, Kraków Rynek, Sabina + LiamDla takich sesji warto jechać 140km pociągiem, który jak na złość, spóźnił się 95 minut. Sesja zdjęciowa na Rynku w Krakowie, podczas grudniowego jarmarku świątecznego. W rolach głównych Sabina i Liam.


Międzynarodowa sesja zdjęciowa w Krakowie


Do moich fotograficznych poczynań dołączył właśnie międzynarodowy akcent z którego jestem bardzo dumna. Sabina i Liam na co dzień mieszkają w Wielkiej Brytanii. Sesję zdjęciową Sabinie i jej partnerowi sprawiła w prezencie jej przyjaciółka, Ramona z którą znam się z czasów szkolnych. Spotkać mieliśmy się w Krakowie.


Tego dnia mój pociąg ICC spóźnił się 95 minut. Z tego co mi wiadomo, coś wydarzyło się na trasie w Czechach i pociąg musiał nadłożyć czasu, jadąc okrężną drogą. Zmarzłam niesamowicie, bo opóźnienie przeciągali... co 10 minut. W końcu dotarłam, ale już po zmroku. Na szczęście na krakowskim Rynku odbywał się świąteczny jarmark, bardzo dobrze oświetlony, co dawało nam spore pole do popisu.


Sesja zdjęciowa pary na krakowskim Rynku podczas Jarmarku BożonarodzeniowegoSabina uprzedzała mnie, że sesja może nie należeć do łatwych, bo Liam nie przepada za zdjęciami. Plan był taki - luźny spacer po Rynku oraz jarmarku. Koniec końców oboje bardzo szybko się rozluźnili, a ja miałam okazję do porozmawiania po angielsku pierwszy raz od... nie pamiętam kiedy ;) Nie macie pojęcia jaką radość czuję po takim spotkaniu, gdy piszecie mi na gorąco wrażenia: że dziękujecie, że było mega, że luźno, zabawnie i swobodnie. Złoto w czystej postaci, bo to dla mnie dowód na to, że całe nasze spotkanie staje się przeżyciem. Że nie jest to sztywne pozowanie, ustawianie ludzi i sztuczne uśmiechy na zawołanie. To swoboda, naturalność, dobra zabawa i dużo naturalnego śmiechu, który trzeba wiedzieć, jak wywołać ;)


Jestem z tego spotkania niesamowicie dumna, bo to nowy, międzynarodowy akcent w mojej fotograficznej przygodzie.


Sesja zdjęciowa Kraków, Sabina + LiamDziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książki
Comments


bottom of page