top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

TEB Edukacja na praktykach fotograficznych na biegu Tropem Wilczym3 marca 2024 roku na wodzisławskim Balatonie rozegrano bieg pamięci Tropem Wilczym na symbolicznym dystansie 1963m (jest to data śmierci ostatniego Żołnierza Wyklętego - chor. Józefa Franczaka ps. "Lalek"). Wydarzenie to było doskonałą okazją do nauki foto reportażu.


W tym celu grupa fotograficzna TEB Edukacja w Wodzisławiu Śląskim udała się na wodzisławski Balaton, by stworzyć foto relację z biegu. Każdy ze słuchaczy z aparatem w dłoni skupiał się na ludziach, momentach, detalach i opowiedzeniu historii za pomocą zdjęć. Utrudnieniem było słońce, które raz świeciło w pełnej okazałości, by po chwili schować się za chmurami oraz kontakt początkującego fotografa z grupą obcych ludzi i dynamizm sytuacji. Teraz w szkolnych murach czeka nas analiza zebranego materiału.


Dziękujemy bardzo serdecznie MOSiR Wodzisław Śląski za oficjalne przywitanie grupy fotograficznej na biegu. Było nam bardzo miło :)Dziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książkiComentarios


bottom of page