top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

Spotkanie autorskie w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śląskim


9 listopada 2023 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śląskim odbyło się spotkanie autorskie z moim udziałem, promujące publikację "Twoja firma w sieci. Jak poprawić wyniki wyszukiwania?".


Na widowni zasiadły osoby z takich miast jak Kraków, Pszczyna czy Gorzyczki. Bardzo mi miło i cieszę się, że wieść o spotkaniu poniosła się tak daleko :) Dziękuję wszystkim osobom za udział, za pytania i burzę mózgów :) Lubię gadać o tym, o czym gadam ;)


Zdradzę wam coś - 2 dni przed moim spotkaniem autorskim odebrałam telefon z informacją o wyróżnieniu gabinetu mojego męża tytułem "Złoty Laur Konsumenta", a dzień po wystąpieniu odebrałam kolejny telefon - z informacją o wyróżnieniu drugi rok z rzędu w "Orłach Medycyny" :) Nasza widoczność w sieci miała w tym swój udział :) Jak to zrobić? Dzielę się wiedzą i doświadczeniem we wspomnianej książce oraz na kursie prowadzonym w TEB Edukacja w Wodzisławiu Śląskim (najbliższy 23.11, szczegóły niżej).


Ja również walczę o swoje wyróżnienie, ale w Plebiscycie Kursory Roku Oli Gościniak. Głosowanie w kategorii "Społeczność" trwa do 14.11. Można oddać na mnie głos klikając w zdjęcie:
W planach:


Zdjęcia ze spotkania autorskiego w Wodzisławiu Śląskim:


Dziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książkiتعليقات


bottom of page