top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

"Twoja firma w sieci. Jak poprawić wyniki wyszukiwania?" walczy o tytuł książki roku


Moja publikacja "Twoja firma w sieci. Jak poprawić wyniki wyszukiwania?" książka oraz e-book dla początkujących w biznesie walczą w konkursie KURSORY ROKU Oli Gościniak, Jestem Interaktywna w kategorii "Książka Roku".


Ten rok był dla mnie ciężką przeprawą


Gdy człowiek bierze sobie na głowę za dużo i to rzeczy, na myśl o których każda komórka twojego ciała krzyczy "nie rób tego", w pewnym momencie zderza się ze ścianą. Zaliczyłam zderzenie ze ścianą i nie było to ani miłe, ani przyjemne. Zbierałam się długo i jedyne co chciało mi się robić to pisać i uczyć w TEB Edukacja. Coś nowego, coś świeżego. Coś, czego nigdy wcześniej nie robiłam. Zaczęłam dzielić się swoją wiedzą i to pozwoliło mi odżyć. Przyniosło mi wiele satysfakcji, która nadal rośnie. I co tu dużo dodawać - czuję szczęście i radość.


Trzymam w rękach książkę "Twoja firma w sieci" z której jestem bardzo dumna

Dziś książka i e-book "Twoja firma w sieci" walczy w konkursie Kursory Roku w kategorii "Książka Roku". Konkurencja jest spora, publikacje są dobre. Czy uda mi się zawojować ową kategorię? Zobaczymy. Jedno wiem na pewno - sam fakt, że jestem w tym konkursie to już naprawdę dużo. Rok temu o tym czasie nie miałam nawet jednej napisanej kartki.


Konkurs Kursory Roku podzielony jest na kategorie:

Jest też nagroda społeczności i nagroda specjalna organizatora, więc w najlepszym wypadku ktoś może wyjść z grudniowej gali z 3 statuetkami.


Zagłosuj na moją książkę


Tutaj możesz oddać głos w kategorii Społeczność :) Oddawanie głosów jest bezpłatne. Codziennie można oddać po 1 głosie z 1 urządzenia.Trzymajcie za mnie kciuki!

Dziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książkiComments


bottom of page