top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

"Pozycjonowanie zdjęć w sieci. Co zrobić, aby nasze zdjęcia były bardziej widoczne w Internecie?"Stało się. Napisałam swojego pierwszego e-booka! "Pozycjonowanie zdjęć w sieci. Co zrobić, aby nasze zdjęcia były bardziej widoczne w Internecie?" to zbiór praktycznych informacji, jak za pomocą zdjęć zwiększyć swoją widoczność w Internecie.


Dziś fotografia nie ogranicza się jedynie do zdjęć pozowanych, oj nie


Dziś za pomocą zdjęć przedstawiasz otaczający cię świat, swój biznes oraz uwieczniasz to, co ulotne. Dziś fotografia nie kojarzy się już tylko z sesjami rodzinnymi czy reportażami ślubnymi. Zdjęcia mają moc - informacyjną (prasa) czy marketingową (rozwój swojego biznesu). Za pomocą zdjęć możesz dotrzeć w sieci do tysięcy osób, ale aby to było możliwe, trzeba poznać kilka sztuczek, które z pewnością wpłyną pozytywnie na twoje statystyki.


E-book "Pozycjonowanie zdjęć w sieci. Co zrobić, aby nasze zdjęcia były bardziej widoczne w Internecie?" składa się z dwunastu rozdziałów. Przeznaczony jest nie tylko dla fotografów, ale także prasy i osób, które prowadzą swój biznes i za pomocą zdjęć prezentują go w sieci. Szczęściu trzeba pomagać, a ten e-book w tym pomoże.


Ilość rozdziałów: 12

Ilość stron: 47

ISBN: 978-83-8351-218-1

Wydanie drugie, poprawione

Format: PDF, książka kolorowa, książka czarno-białaPrzeczytałeś/aś e-booka? Napisz w komentarzu, jak wrażenia ;)


Dziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książki3 Comments


Guest
Feb 14, 2023

Aga dziel się wiedzą, bo masz kombajn w głowie ;)

Like

Guest
Feb 14, 2023

Aga wiecej ebooków!

Like

Guest
Feb 14, 2023

e-book petarda, nie sądziłam, że jest przy tym tyle roboty... myslałam że wystarczy wrzucić zdjęcie i już

Like
bottom of page