top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

"Dzień dobry, cześć i czołem". Ruszam z podcastemJednym z celów na rok 2024 było uruchomienie własnego podcastu - i to się właśnie dzieje.


Po co ci to?


To jedno z pytań, które będzie się pojawiało najczęściej w temacie podcastu. Po co mi to? A no po to, że przekonałam się, iż gadanie o rzeczach, które sprawiają mi frajdę jest dla mnie bardzo przyjemne, dodatkowo bardzo lubię dzielić się swoją wiedzą (szkoła, ta strona i moje poradniki).


Idąc za naukami Oli Budzyńskiej (byłej Pani Swojego Czasu, którą bardzo serdecznie pozdrawiam), rusza się z tym, co się ma i nie czeka się na "coś lepszego" bo to lepsze albo nigdy nie nadejdzie albo skupiając się na detalach sprawimy, że konkurencja szybko nas wyprzedzi. I ma sporo racji w tym, co mówi...


Więc 11 stycznia, z samego rana stwierdziłam, że robię LIVE na IG, a skoro go już robię, nagram głosówkę i wrzucę to jako mój pierwszy odcinek podcastu. Nie będzie on idealny, nie będzie wycackamy, ale będzie mój, będzie pierwszy. Najważniejsze, że ruszę z pomysłem, który z czasem pewnie będzie się rozwijał i poprawiał jakościowo.


Fotografii też nie zaczynałam od pełnej klatki. W wydawaniu książek i e-booków też nie wiedziałam nic... Ale nauczyłam się na własnej skórze jak to jest, wyciągnęłam lekcję i stale się poprawiam. Nie inaczej pewnie będzie z podcastem.


Póki co nagrań możecie posłuchać na moim kanale YT (zachęcam do subskrypcji). Myślę nad Spoti, ale muszę ogarnąć jak to działa. Gdy będę już miała gotowe, podlinkuję wam.


Zapraszam Was do odsłuchu mojego podcastu o jakże porannej nazwie

"Dzień dobry, cześć i czołem!". Kliknij w obrazek poniżej:Dziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książki
bottom of page