top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

Co to za roślina? Gdzie kupić taką sukienkę? Aplikacja, która odmieni wasze życieCzy zdarzyło wam się, że napotkaliście na swojej drodze ciekawą roślinę, ale nie wiedzieliście co to jest? A może kupiliście jakąś w Biedronce, a po 2 miesiącach zapomnieliście jej nazwę? Albo pójdźmy dalej - zobaczyliście jakiś przedmiot na zdjęciu lub u kogoś (sukienka, buty, torebka...) i też chcielibyście takie mieć, ale nie wiedzie gdzie tego szukać? Powiem wam, jak to zrobić.


Trik, który może niesamowicie ułatwić życie

Podpowiem wam dziś, jak za pomocą skanera, który każdy może mieć w swoim telefonie poznać nazwę rośliny, dowiedzieć się, gdzie można kupić lampę, któr spodobała nam się u znajomego, gdzie kupić sukienkę ze zdjęcia koleżanki, ile kosztują i gdzie kupić buty, które ktoś ma na sobie. Generalnie, skanować tym można wszystko.Co to za cud techniki?

Moi drodzy, tym prostym narzędziem jest... aplikacja Google w telefonie. Nie w przeglądarce Chrome czy Mozilla... aplikacja Google. Otwierając ją mamy do dyspozycji skaner (można wgrać zdjęcie/ screena z pamięci telefonu lub zrobić zdjęcie). Skaner szuka informacji o przedmiocie w Internecie. Zobaczcie film, na którym pokazuję jak to działa


Dziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książki

Comentarios


bottom of page