top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

Spotkanie promujące książkę "Twoja firma w sieci". Śniadanie biznesowe, Rydułtowy


18 października 2023 roku uczestniczyłam w śniadaniu biznesowym w Szarlota Lab w Rydułtowach, gdzie promowałam swoją publikację "Twoja firma w sieci. Jak poprawić wyniki wyszukiwania?".


Gdy dwa lata temu powiedziałam, że chciałabym napisać e-booka, przez myśl mi nie przeszło, że będzie książka, spotkania autorskie (które się szykują, rozpiska na moim Facebooku) i spotkanie takie jak to dzisiejsze. Salę miałam pełną, ba! Swoją obecnością zaszczycił mnie burmistrz Rydułtów, Marcin Połomski i jego zastępca, Mariola Bolisęga.


Nagadałam się, rzecz jasna o mojej książce "Twoja firma w sieci" i szkoleniu w tym samym temacie, które organizuję wraz z Teb Edukacja w Wodzisławiu Śląskim. Opowiedziałam o genezie jej powstania, o tym co znajdziemy w środku i dla kogo jest to publikacja. Po prezentacji przyszła pora na pytania i pewnie gdyby nie prowadzący, gadalibyśmy do południa :)Dziękuję za zaproszenie i możliwość przedstawienia swojego dzieła. Mam nadzieję, że to wydarzenie będzie dla wielu inspiracją, doda kopa do działania i motywacji.

Piszą o wydarzeniu:
Dziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książkiComentários


bottom of page