top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

Warsztaty fotograficzne dla osób początkujących w Olzie. Za nami 3 spotkanie14 czerwca odbyło się trzecie spotkanie w ramach warsztatów z fotografii dla osób początkujących w Ośrodku Kultury w Olzie. Tematyka spotkania obejmowała dwa zagadnienia.


Pierwszym z nich było omówienie co i jak publikować w Internecie. Przeszliśmy od selekcji zdjęć po ich publikację oraz tekst. Następnie przeszliśmy do kolejnego zagadnienia jakim jest montaż prostych i krótkich filmów wideo. Opcje przedstawiłam dwie: sklejanie filmów ze zdjęć oraz montaż filmów z nagranych urywków. Uczestnicy otrzymali kolejny certyfikat potwierdzający udział w danej części zajęć.


Komentarze po spotkaniu: "Jestem bardzo usatysfakcjonowana dzisiejszym spotkaniem",

"Nawet osoby których kwestia filmów aż tak nie kręci, były wciągnięte tematem" - w pełni obrazują co się działo :) Bardzo mi miło i dziękuję :)


Spotkania będą kontynuowane, o szczegółach będę informować na moich social mediach, do zaobserwowania których bardzo serdecznie zachęcam.


Dziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książkiComments


bottom of page