top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

Kreatywnie w Technikum TEB EdukacjaPrzykładowe zajęcia w Technikum TEB Edukacja w Wodzisławiu Śląskim. Wodzisławskie skrzaty, SOWA w Pałacu Dietrichsteinów, warsztaty w Młodym Mieście.


Wyjście z 3 klasą Technikum TEB Edukacja (profil technik fotografii i multimediów) do SOWY w Pałacu Dietrichsteinów


Celem wyjścia było poznanie nowego miejsca, jego historii oraz funkcji (po co działa, do kogo jest skierowane, co znajduje się w SOWIE i do czego służy). Uczniowie robili zdjęcia, kręcili filmy, przeprowadzali wywiady i sprawdzali na własnej skórze jak działają dostępne w SOWIE eksponaty.Przygotowywanie materiałów promocyjnych - informacja turystyczna dotycząca wodzisławskich skrzatów


Klasa 3 Technikum TEB Edukacja na zajęciach z cyfrowych technologii multimedialnych w pierwszej kolejności szukała informacji na temat wodzisławskich skrzatów, ich historii oraz miejsc w których można je zobaczyć. Następnie całą grupą udaliśmy się na poszukiwania skrzatów. Uczniowie robili zdjęcia oraz kręcili filmy, które później wykorzystali w potencjalnej informacji turystycznej (broszura lub / i film).


Przykład gotowego filmu o skrzatach stworzonego przez uczniów:Dzień Wagarowicza


21 marca klasa 3 i 4 uczestniczyły w słowiańskich warsztatach w Młodym Mieście, czyli nowej miejscówce na mapie miasta dedykowanej młodzieży.
Dziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książkiComments


bottom of page