top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

Twoja firma w sieci. Jak poprawić wyniki wyszukiwania? E-book i książka


Przedstawiam wam moje najnowsze e-dziecko, czyli e-booka (oraz dostępną na zamówienie książkę) "Twoja firma w sieci. Jak poprawić wyniki wyszukiwania?". Jest to poradnik dla początkujących przedsiębiorców oraz twórców, którzy chcą zacząć pokazywać swoje usługi oraz produkty w sieci, a nie wiedzą, jak i od czego zacząć.


To moja najnowsza publikacja, która powstała z myślą o osobach początkujących w swojej internetowej działalności. Na swojej drodze spotykam wiele utalentowanych osób, które myślą o założeniu swojej firmy, ale przerażający jest dla nich start.


Jak mają zacząć się promować?
Jak publikować treści?
Z jakich narzędzi korzystać?
Jak zrobić coś fajnego niewielkim kosztem?

Są też takie osoby, które już działają, ale... coś jest nie tak. Nie ma nowych klientów, publikacje nic nie wnoszą... A nie oszukujmy się, bez klientów, bez popytu firmy nie uciągniemy. Od czegoś zacząć trzeba.


Ten e-book jest poradnikiem, który poprowadzi was za rękę po wszystkich, podstawowych kwestiach dotyczących publikacji w Internecie. Omówimy wizytówkę Google, media społecznościowe, aplikacje, przydatne narzędzia ułatwiające i usprawniające pracę. Podaję wam na tacy wszystko - razem z przykładami.


Stworzyłam poradnik, który sama chciałabym dostać do ręki na początku swojej internetowej działalności. Zaoszczędziłoby mi to sporo czasu, nerwów, stresu i pewnie popełniłabym mniej błędów.Ilość rozdziałów: 11

Ilość stron: 127

ISBN: 978-83-8351-467-3


Uzupełnieniem tego e-booka jest moja pierwsza publikacja "Pozycjonowanie zdjęć w sieci". Nie powielałam materiału.


Nie zwlekaj i kup już dziś!


Dziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książkibottom of page