top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

Skąd czerpać INSPIRACJE do sesji zdjęciowej PARY lub KOBIECEJ? Z teledyskówWiem, brzmi to na pierwszy rzut oka idiotycznie, ale to naprawdę działa. Jeśli nie wiemy, jak ma zachować się model w trakcie sesji, inspiracji szukajmy na ekranie.


Nie wiemy jak ma zachować się model lub sami nie mamy pomysłu jak coś przedstawić? Skoro sami nie wiemy jak to zrobić, to poszukajmy inspiracji w filmach czy teledyskach. Filmy, najlepiej romantyczne w których pierwsze skrzypce gra jakaś para. Osobiście kocham film Moulin Rouge, polecam też obejrzenie filmu Szczęściarz. Ale dziś przyjrzymy się... teledyskom.


Przygotowałam dla was zbiór kilku teledysków z mojej listy, które mogą się przydać


Klimat, ruch ciał, chemia która panuje między bohaterami w teledyskach, spojrzenia, ruch rąk, palce i ich ułożenie, ruch ust, gra świateł, gra wody, dymu... Skoro to wszystko działa na nas oglądających to na ekranie, będzie działało tak samo gdy będziemy oglądać zdjęcia.


Mój ulubiony teledysk


Choć jest zlepkiem wielu ujęć z różnych źródeł, całość sprawia, że mam ciary.Tutaj z kolei warte uwagi są sceny łóżkowe na początku materiału, tak, te migawki z plecami i rękoma.Eurowizja potrafi mnie zaskoczyć, głównie dlatego ją oglądam... w poszukiwaniu pereł. Lata temu trafiła się ta. A w teledysku mamy cudnie tańczącą parę.A potem trafiła się ta perła, również eurowizyjnaI jeszcze jednaGreya zna każdy, choć nie każdy go widział... ale piosenkę znają chyba wszyscy ;)Inspiracja do sesji kobiecej: światła, taniec, zwiewny ubiór, ciężkie buty, długie włosy.Czarno-białe ujęcia, jest klimat, delikatna, zwiewna sukienka, gra świateł.Zabawa światłemDziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książkibottom of page