top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

Słuchacze TEB Edukacja Wodzisław Śląski na foto praktyce na balu przebierańców w SP 28


Bal przebierańców w Szkole Podstawowej nr 28

Nic tak nie rozwija umiejętności jak praktyka i to na prawdziwym wydarzeniu. Grupa słuchaczy Teb Edukacja na profilu fotograficznym 4 lutego miała okazję trenować swoje foto umiejętności na balu przebierańców w SP 28.


Impreza odbyła się na szkolnej sali gimnastycznej i liczyła ponad 160 osób. To bardzo dużo (dziś rzadko kiedy można spotkać wesela o takiej liczbie gości). Słuchacze Teb Edukacja w Wodzisławiu Śląskim zmierzyli się z kilkoma wyzwaniami:


  • liczba osób,

  • bardzo ruchliwe dzieci,

  • nierównomiernie oświetlona sala i szybko zmieniające się warunki oświetleniowe (zapadający zmrok),

  • poznali także na własnej skórze jak męcząca fizycznie może być praca fotografa (temperatura, hałas otoczenia, waga sprzętu itd.),

  • do tego drobnostki takie jak przygotowanie sprzętu: kart, baterii, lamp błyskowych.Pomysł uczestnictwa w zabawie wyszedł od jednej ze słuchaczek (pozdrowienia dla Agatki). Udział w imprezie nie był obowiązkowy. Dał za to solidną dawkę wiedzy i cenne doświadczenie osobom, które zdecydowały się na przyjazd. Kopia reportaży trafi do szkoły, a my na zajęciach umówimy sobie całość.


Królowa Wednesday Addams


Najwięcej na sali można było zobaczyć postaci Wednesday Addams. Nic dziwnego, serial Netflixa stał się hitem jeszcze przed oficjalną premierą. Co ciekawe, dziewczyny nie ograniczyły się tylko do stroju - znały bowiem słynny układ taneczny do piosenki Bloody Mary Lady Gagi. Taniec panny Addams jest obecnie jednym z najpopularniejszych wirali na TikToku.


Dziękujemy dyrekcji oraz Radzie Rodziców SP 28 za możliwość fotografowania balu i przeprowadzenia tym samym praktycznej lekcji fotografii.


Dziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książkiKommentare


bottom of page