top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

Pomysł na kreatywne zdjęcia z wykorzystaniem LAMPEK CHOINKOWYCH


Pomysł na ciekawe i kreatywne zdjęcia z wykorzystaniem lampek choinkowych

Klimat Bożego Narodzenia, mam wrażenie, że z roku na rok można poczuć coraz szybciej. Dziś pokażę wam pomysł na kreatywne zdjęcia z wykorzystaniem lampek choinkowych.


Stwórz przytulny klimat wykorzystując lampki choinkowe


Okres jesienno-zimowy ma to do siebie, że ciemność zapada coraz szybciej. By stworzyć sobie przytulny klimat, wielu z nas wieszać będzie lampki lub zapalało świecie, najlepiej jeszcze, gdyby były one o typowo zimowym zapachu (cynamon, jabłko, wanilia, pomarańcza, piernik itd). Lampki mogą nam posłużyć nie tylko do dekoracji choinki czy naszych czterech ścian, ale także do kreatywnej sesji zdjęciowej, a szybko zapadający zmrok może nam w tym pomóc.


Do wykonania takiej sesji będziemy potrzebowali lampek choinkowych, najlepiej o ciepłej barwie. Owszem, można bawić się z kolorami, mi jednak najbardziej pasują te, które dodają ciepła. Warunek by sesja się udała, w pomieszczeniu w którym wykonujemy zdjęcia musi być ciemno, by blask lampek dokładnie oświetlał naszego modela. Możemy bawić się w trzymanie lampek pod różnym kątem czy nawet narzucanie ich na siebie. Można też próbować spoglądania na modela z zaplątanego zwoju. Zabawa przednia, rozwija kreatywność.


Zobaczcie, co udało się mi wyczarować:Dziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książki

Comments


bottom of page