top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

"Nowy cyrk w obiektywie". Wernisaż wystawy w kawiarnio-księgarni NIĆ w KrakowieWystawa zdjęć "Nowy cyrk w obiektywie" zmieniła lokalizację. Od 3 lutego można ją oglądać w ukraińskiej kawiarnio-księgarni NIĆ w Krakowie.


Zrządzenie losu sprawiło, że udało mi się być również na drugim wernisażu wystawy "Nowy cyrk w obiektywie" w Krakowie. Poprzednia wystawa gościła w Hevre na krakowskim Kazimierzu. Dla przypomnienia - moje zdjęcia także pojawiły się na wystawie.


Wystawa przedstawia różne oblicza współczesnej sztuki cyrkowej. Jest ona formą wyrazu artystycznego, która niesie ze sobą emocje i wartościowy przekaz. Zdjęcia zostały wykonane przez fotografów z całej Polski, podczas spektakli i festiwali bez udziału zwierząt. Przedstawieni zostali na nich artyści z naszego kraju jak i całego świata. Reprezentują oni różnorodne dyscypliny cyrkowe, takie jak żonglerka, akrobatyka, fireshow i wiele innych. Na wystawie swoje prace zaprezentowało 9 fotografów.


Zobacz kilka ujęć z wystawy w NIĆ


Dziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książkiCommenti


bottom of page