top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

Mam dwie nominacje w Plebiscycie Kursory Roku!Moja książka oraz ebook "Twoja firma w sieci. Jak poprawić wyniki wyszukiwania?" otrzymała dwie nominacje w Plebiscycie Kursory Roku Oli Gościniak. Uroczysta gala, na której poznamy zwycięzców odbędzie się 11 grudnia w Warszawie.


Już 11 grudnia w Warszawie odbędzie się Gala Finałowa na której zostaną wręczone statuetki "Kursory Roku". Moja publikacja została nominowana w dwóch kategoriach:


  • Społeczność

  • Książka/ebook roku


Gdy zobaczyłam swoje nazwisko na liście nominowanych z wrażenia rozlałam kawę :) W każdej kategorii wyłoniono po 12 finałowych nazwisk, a zgłoszeń było ponad 200 z całej PL. Dostanie się do finałowych dwunastek już jest dla mnie wielkim sukcesem. To pierwszy Plebiscyt w którym biorę udział, pierwsza duża książka/ebook i już takie wyróżnienie :)


Dla kogo jest książka/ebook "Twoja firma w sieci"?


Publikacja, która dostępna jest w dwóch wersjach - papierowej oraz ebook - jest kompendium wiedzy dla początkującego przedsiębiorcy / twórcy, który chce zacząć swoją przygodę z promocją swoich usług / produktów w sieci, ale kompletnie nie wie, od czego zacząć, jak publikować posty, gdzie, jak często, z jakich narzędzi warto korzystać, jak ułatwiać i przyspieszać sobie pracę, na jakie współprace warto stawiać, jakie zagrożenia niesie ze sobą Internet (bonus w postaci moich prywatnych historii).


Wiedza, którą zawarłam w książce doprowadziła gabinet fizjoterapeutyczny mojego męża do TOP 3 w mieście w zaledwie rok oraz nagród takich jak Orły Medycyny (dwa lata z rzędu) i Złoty Laur Konsumenta. Widoczność w sieci miała w tym swój udział :)


Z publikacji mogą skorzystać również działający już na rynku przedsiębiorcy / twórcy, którzy czują, że utknęli... Którzy czują, że nie mają pomysłów, że błądzą po omacku, których działania nie do końca przynoszą efekty.

Dodatkiem do ksiażki jest publikacja "Pozycjonowanie zdjęć w sieci. Co zrobić, aby nasze zdjęcia były bardziej widoczne w Internecie?". Książka poświęcona jest zagadnieniom publikacji zdjęć i ich przygotowania do umieszczenia w Internecie.

KURS widoczność w sieci już 23.11 !


Na podstawie materiału powstał stacjonarny, 3 godzinny kurs z widoczności w sieci po którym uzyskuje się certyfikat. Najbliższy termin kursu to 23 listopad, godz. 16.00 TEB Edukacja w Wodzisławiu Śląskim.


Nadal można się zapisywać!

Koszt 230 zł, zapisy online lub w sekretariacie szkoły!Dziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książki
Comments


bottom of page