top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

Jak dodać kilka linków do bio na Instagramie? Poznaj Linktr.eeJak dodać w biogramie na Instagramie lub Facebooku kilka linków, mając do tego przeznaczone tylko jedno pole? Poznaj sposób pierwszy - linktr.ee.


Kilka profili, jedno miejsce na link


W dzisiejszych czasach sporo jest osób, które prowadzi swoje media społecznościowe na kilku platformach: YouTube, TikTok, Instagram, Facebook itd. O ile na własnej stronie internetowej podpięcie linków do tych profili trudne nie jest, o tyle w przypadku mediów społecznościowych może pojawić się problem. Na Instagramie dla przykładu mamy tylko jedno pole w którym możemy dodać aktywny link. No i pojawia się zagwozdka - który tam wkleić?


Cóż... Najlepiej wszystkie ;) ale jak?


Dziś przychodzę do was z rozwiązaniem jakim jest stworzenie linkowego drzewka na linktr.ee. Zakładamy darmowe konto na linktr.ee, wgrywamy swoje zdjęcie, piszemy kilka słów od siebie i dodajemy linki... w zasadzie do wszystkiego co chcemy, nie tylko social mediów ale i swojej strony internetowej lub konkretnych materiałów na stronie.


Wygląd naszego profilu można zmieniać (zmiana tła, dodawanie ikonek, zmiana pozycji danego linku). Tak przygotowany profil możemy teraz podpiąć w naszych mediach społecznościowych. I w ten oto prosty sposób w jednym linku mamy wszystkie, które są dla nas istotne.


Jak to zrobić? Czy to trudne? Pozwól, że przeprowadzę cię przez cały proces, który trwa niecałe 2 minuty...


Zobacz tutorial:
Dziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książkiComments


bottom of page