top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

Metamorfoza gabinetu fizjo SzymonaW dzisiejszym foto odcinku pokażę wam metamorfozę gabinetu fizjoterapeutycznego Szymona.


Dokumentowanie postępu prac


Dokumentowanie tego jak było i jak jest obecnie pokazuje nam skalę pracy, którą wykonaliśmy. Widzimy też bardzo dokładnie różnicę jaka zaszła, co napawa nas wielką dumą. Fotografowałam nasze mieszkanie jak je kupiliśmy, robiłam też zdjęcia na różnym etapie remontu aż po obecny stan. To samo zrobiłam podczas remontu gabinetu Szymona.


Mamy klucze, lecimy z tematem


Gabinet wyremontowany rękami Szymona, jego taty oraz mojego taty. Ja zadbałam o detale i wygląd końcowy (oraz o to, by robotnicy nie zjechali z głodu). Zanim jednak gabinet stał się przytulnym miejscem, był zwykłym pomieszczeniem socjalnym, rodem z PRL-u (kolory, meble, żaluzje...)


Tak to wyglądało, gdy wchodziliśmy:We wgłębieniu, gdzie kiedyś wisiały półki, dziś mamy przejście do drugiego pomieszczenia. Po kilku bardzo długich dniach, ściany zyskały nowe kolory, okna zyskały nowe żaluzje, sufit nowe lampy, a kącik z umywalką nowe kafelki. Na parapetach pojawiły się żywe, zielone kwiaty.


Obecnie gabinet wygląda następująco:Gdzie szukać?


Fizjoterapia Szymon Kaźmierczak

ul. Leszka 10 (przychodnia, I piętro, jest winda)

tel. 669 419 663Zobacz także:Dziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książkiComments


bottom of page