top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

Króliczki. Alternatywa dla biustonosza. Idealne do sukienek


Co może być alternatywą dla stanika, szczególnie w upalne, letnie dni? Przedstawiam wam króliczki. Nakładki (osłonki) na piersi.


Gdy pokazałam ten produkt na moim Instagramie, zrobił on wielką furorę. Postanowiłam zostawić coś trwałego w postaci tego newsa, żebyście mogły do tego wracać.


Rabbit czyli króliczki

Nie oszukujmy się, noszenie grubego stanika w upalne, letnie dni może nie należeć do najprzyjemniejszych rzeczy na świecie, a nie każda kobieta ma odwagę, by stanika pod bluzkę czy sukienkę nie zakładać wcale. Alternatywą dla standardowego biustonosza może okazać się właśnie króliczek.


Czym on tak właściwie jest?


To nakładki na piersi, które się przykleja. Z zewnątrz mają delikatną powłokę, dzięki której kobiece sutki nie odznaczają się na ubraniu, a biust jest ładnie uniesiony. Swoje kupuję na Allegro. W paczce jest jedna para.


Zanim nakleimy nakładki na piersi, należy je dokładnie umyć i osuszyć, bo klej nie będzie się trzymał wilgoci. U mnie sprawdziły się już wielokrotnie. Idealnie sprawdzają się do letnich koszulek, bluzek lub sukienek.


Jak dobrać rozmiar?

Mają oznakowania A-B, C-D. Dla porównania, ja przy 75C noszę rozmiar A-B i jest dla mnie idealny. Króliczki pierze się w ciepłej wodzie z mydłem. Są wielokrotnego użytku (dlatego ważne jest, aby nie wyrzucać folii ochronnej, która naklejona jest od strony wewnętrznej króliczka!).


Zobacz króliczki w moim filmie na TikToku. Zaobserwuj po więcej


To nie jest post sponsorowany


Dziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książkiComments


bottom of page