top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

Świąteczna sesja zdjęciowa Zuzi w choinkach, Wodzisław ŚląskiŚwiąteczna sesja zdjęciowa w choinkach, Wodzisław Śląski. Sesja fotograficzna Zuzi z mamą.


Niekonwencjonalne rozwiązania, nietypowe, inne. To coś, co mnie definiuje. Nie lubię oklepanych rozwiązań, zawsze szukam czegoś "innego" bo to przyciąga moją uwagę i sprawia, że staje się wyjątkowe. Takie też są plenerowe sesje zdjęciowe w choinkach.


Czy są dla odważnych?


Nie powiedziałabym. Termos z ciepłą herbatą, grube swetry, ciepłe buty, czapki, szaliki i jest klimat ;) Sesja nie trwa długo (ok 30-45 minut) i nieustannie się ruszamy, więc jest nam ciepło ;) Do tego te widoki i fakt, że jesteśmy z dala od głównej drogi ;) Niezapomniana przygoda ;) Nie bójmy się śniegu, nie bójmy się niższej temperatury. Zobacz, jak może wyglądać Twoja sesja. PS. Koniecznie zabierz ze sobą pupila ;)


Świąteczna sesja zdjęciowa Zuzi w choinkach. Sesja fotograficzna Wodzisław Śląski, CzyżowiceDziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książkiCommentaires


bottom of page