top of page

Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 30 lat i mieszkam w Wodzisławiu Śląskim.  Z wykształcenia jestem fotografem, czynnie działam także w sieci oraz w social mediach. Kocham zwierzęta, szczególnie psy. Prywatnie zbieram rośliny kolekcjonerskie. 

Na moim blogu pokazuję zajawki moich sesji zdjęciowych, ponadto miejsca które odwiedziliśmy (zdjęcia, polecenia miejsc, widoki, atrakcje). Staram się, by mój blog był czymś więcej niż tylko samą fotografią. Lubię dzielić się wiedzą, pokazywać proste rozwiązania, pomysły na sesje zdjęciowe itd. Lubię prostotę i ułatwianie sobie życia ;)


 

Fotografuję, kręcę i montuję proste filmiki na social media. Piszę e-booki, uczę fotografii oraz podstaw działania w sieci. Moimi czytelnikami są osoby, które chciałyby wiedzieć więcej - zarówno o fotografii jak i Internecie oraz social mediach. Nie ukrywam, że znaczącą częścią tej grupy są kobiety, choć i panowie się zdarzają. 

 

Niewątpliwie moim wielkim atutem jest wieloletnie doświadczenie w mediach oraz prasie. Zaczynałam jako redaktorka portali sportowych NiceSport oraz F1zone. Pisałam o Formule 1, tłumaczyłam też teksty z języka angielskiego na polski. 

Obecnie współpracuję z mediami lokalnymi, redakcją Nowiny. 


 

agnieszka-kazmierczak-fotografia

Fotografia oraz umiejętności pisarskie doskonale idą w parze. Do tego umiejętność montowania prostych filmów wideo, które ubarwiają materiał sprawia, że staje się on unikatowy i kompletny. Jestem w stanie zrobić relację z wydarzenia, przeprowadzić wywiad lub zrecenzować miejsca lub usługi/ rzeczy. 

Kontakt: kontakt.agnieszkakazmierczak@gmail.com

 

Pomogłam już

Prowadzę stronę www oraz social media Fizjoterapia Szymon Kaźmierczak.
Przeprowadziłam szkolenie w gabinecie kosmetycznym Bella Femina z zakresu widoczności firmy w sieci, zrobiłam dla nich zdjęcia i postawiłam od zera stronę WWW. Wykonałam także stronę WWW dla SJ Sułko, a we współpracy z grafikiem powstała także cała identyfikacja wizualna. Miałam okazję także poprawić widoczność w sieci zakładowi stolarskiemu Holona.
 

bottom of page