top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

Zimowa sesja zdjęciowa w choinkach Nikodema z rodzicamiRobisz zdjęcia? Świetnie. A opowiesz mi coś więcej? Czy za spotkaniem z rodzinką stoją jakieś zakulisowe historie? Czy fotografia jest dla ciebie tylko zwykłym robieniem zdjęć, czy może wstępem do opowieści?


Samo robienie zdjęć, bez tego czynnika ludzkiego w postaci przeżyć, historii związanych z tym dniem, nie miałoby dla mnie sensu. Gdy wykonuję zdjęcia do rodzinnych albumów, nie drukuję wszystkiego jak leci. Drukuję to, co oglądając, mogę jeszcze opowiedzieć: co się w ten dzień działo itd. Dopiero wtedy ma to dla mnie głębsze znaczenie.


Podczas naszych spotkań dzieją się różne historie: dla jednych to pierwsze spotkanie z żywą choinką, pierwsze doświadczenie tego, że ona "pika" w palec, gdy się jej dotknie, zabawa w chowanego z rodzicami lub pierwsze zęby, które odezwały się akurat tego dnia czy wspomnienie, gdy tata opowiadał ci bajki z motywem Gwiezdnych Wojen, co rozśmieszyło nawet mamę.


To zdjęcia z zakulisową historią. I życzę wam, aby wasze również takowe ze sobą niosły ;)


Na podglądzie kilka ujęć z zimowej sesji zdjęciowej w choinkach Nikosia i jego rodzicówDziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książkiComments


bottom of page