top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

PREZENTOWNIK Pomysł na prezent dla świeżo upieczonej mamy


Wybierasz się w odwiedziny poznać nowo narodzone dziecko? Kupno prezentu dla malucha to nic trudnego. A co kupić świeżo upieczonej mamie? Tu dla wielu zaczynają się schody.


Nie wiem dlaczego, ale wciąż obserwuję sytuacje, w których po urodzeniu dziecka, matka staje się "niewidzialna". Wszyscy zachwycają się maluchem, ale potrzeby i samopoczucie matki nie zawsze jest dostrzegane. To ona nosiła dziecko 9 miesięcy pod sercem, często zmagając się z bólem kręgosłupa, puchnącymi i bolącymi stopami, trudnościami zdrowotnymi, trudami porodu, nawałem pokarmu, bólem i burzą hormonalną.


W tym wpisie doceniamy mamy


Jeśli wybierasz się w odwiedziny do świeżo upieczonej rodzinki, mam dla ciebie kilka praktycznych propozycji, które mogą wywołać uśmiech na twarzy mamy.Co kupić świeżo upieczonej mamie?

  1. Kosmetyki: mowa tu o kosmetykach dla ciężarnych oraz kobiet w połogu na bolące piersi, na poprawę jędrności skóry. Są również specjalne mgiełki chłodzące dla bolących, zmęczonych i opuchniętych stóp. Dobrym rozwiązaniem może być także maść lanolinowa.

  2. Kubek termiczny z uchwytem do wózka. Idealny gadżet na chłodniejsze spacery z dzieckiem (szczególnie w okresie jesienno-zimowym).

  3. Mufki / ocieplacze na ręce do wózka. Kolejna propozycja na okres jesienno-zimowy, dzięki któremu ręce osoby pchającej wózek pozostają w komfortowym i przyjemnym cieple.

  4. Woreczki do przechowywania pokarmu.

  5. Voucher na masaż (plecy dostają nieźle w kość) lub (patrz niżej)

  6. Poduszka masująca ciało.

  7. Chusta lub nosidło dla malucha.


Dziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książkiComments


bottom of page