top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

Ostatnia kawa w Przestrzeni Pełnej Czasu w Krakowie


Udało się. Zdążyłam. Wpadłam do Przestrzeni Pełnej Czasu w Krakowie w ostatni dzień jej otwarcia. Niestety, ale 25 listopada krakowska Przestrzeń zakończyła swoją działalność. Co będzie dalej? Czy ktoś to przejmie i miejsce wróci do życia? Czas pokaże.


Przestrzeń Pełna Czasu zamknięta


Nie wiem dokładnie co stoi za upadkiem Przestrzeni w Warszawie i Krakowie, różne rzeczy w sieci można wyczytać, ale ile w czym jest prawdy, tego nie wie nikt poza właścicielką. Ja jako turystka i klientka tego miejsca ze smutkiem patrzę, jak komuś upada biznes. Szkoda, bo Przestrzeń jest/była naprawdę piękna. I pomyśleć, że byliśmy tam na początku roku...


Zdążyłam też przed całkowitym wykupieniem biblioteki, która działała na miejscu. Mam 6 bardzo cennych tematycznie książek (o sieci, marketingu, blogowaniu, pisaniu i life balance), które kupiłam za grosze. Nawet moja siostra załapała się na książki zahaczające o jej profesję, czyli grafikę komputerową (kupiła książki z plakatami). Przywożę zatem z Krakowa bardzo użyteczne pamiątki. Będzie czytane ;)


Na pamiątkę kilka kadrów z ostatniego dnia działania Przestrzeni w Krakowie.
Dziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książki
Comments


bottom of page