top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

Kiedy idziesz po wsparcie do niewłaściwych osóbCo dzieje się w momencie, gdy idziemy po wsparcie do niewłaściwych osób? A no tyle, że tego wsparcia możemy albo nie dostać wcale albo nie będzie ono takie, na jakie liczymy. Dziś ja chcę ci pomóc i dodać skrzydeł. Przekażę ci wiedzę i wsparcie, które sama chciałabym dostać na początku swojej internetowej drogi.


Swoją przygodę w Internecie zaczynałam jakieś 16 lat temu, kiedy o sieci mało kto cokolwiek wiedział. TikToka nie było, Instagrama też, tylko Facebook już hulał i powoli się rozkręcał. Gdy prosiłam bliskich o wsparcie, ci nie potrafili mi go okazać, bo... nie wiedzieli jak. W Internecie zamiast możliwości widzieli zagrożenia. Widziałam po bliskich, że tylko czekają na moment "aż mi się to znudzi" i pójdę pracować do sklepu i w nim zostanę już do emerytury.


Brak wsparcia może być powodem frustracji, zniechęcenia, zmęczenia i złości. Bo ciągnięcie tego wózka w pojedynkę jest trudne...

Dziś to ja chciałabym wesprzeć ciebie. Dać ci kopa na start, dodać skrzydeł. Dokładnie tak, jak sama chciałabym, by ktoś wsparł mnie te 16 lat temu.


29 sierpnia w TEB Edukacja w Wodzisławiu Śląskim organizujemy 3 godzinne szkolenie z zakresu widoczności w sieci. Dowiesz się, z jakich narzędzi korzystać, jak ułatwiać sobie pracę, jak przygotowywać materiały promocyjne tanim kosztem, poznasz pomysły na posty na Social Media oraz stronę WWW. Przekażę ci podstawową wiedzę w pigułce.Zapisy w TEB Edukacja w Wodzisławiu Śląskim, koszt szkolenia to 200 zł. Słuchacze, którzy przyjdą na szkolenie otrzymają ode mnie w gratisie, jako pomoc dydaktyczną ebooka "Twoja firma w sieci. Jak poprawić wyniki wyszukiwania?", który wejdzie do sprzedaży już niedługo.


Nie zwlekaj. Jeśli jesteś początkującym twórcą albo zastanawiasz się nad założeniem działalności, ale Internetowe sprawy to dla ciebie czarna magia - zapraszam.Zapraszam cię na mojego TikToka, gdzie pojawiły się też filmy w tym temacie
Dziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książki
Comentarios


bottom of page