top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

Czy mężczyźni pytają mnie o indywidualne sesje zdjęciowe?Czy panowie, podobnie jak panie tak chętnie podchodzą do kwestii sesji zdjęciowych? Czy również umawiają się ze mną na plenery?


Na to pytanie odpowiem z własnego doświadczenia

Otóż, panie dość często pytają mnie o sesje zdjęciowe indywidualne w plenerze, ale panowie nie, co nie znaczy, że nie odzywają się wcale. Odzywają się w sprawie sesji zdjęciowej wizerunkowej, sesji z motocyklem lub sportowym samochodem.


Dlaczego tak się dzieje?

Mam swoją teorię. Mieszkamy w małym mieście, otoczonym kolejnymi miastami i wsiami. Tutaj takie sesje (np. facet w roli modela) z moich obserwacji nie są popularne. Co innego w większych miastach, typu Poznań, Wrocław, Kraków czy Warszawa, gdzie różnorodność w społeczeństwie jest zdecydowanie większa i sesja zdjęciowa męska nikogo nie dziwi. Tutaj niestety wywołałaby poruszenie i napływ komentarzy, na które być może ktoś nie jest gotowy. Ale tak jak mówię, to tylko moja teoria...Trzymam kciuki za wszystkich panów, którzy mają odwagę i chcą pokazać się przed obiektywem w roli modela. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będzie mi się trafiać więcej takich odważnych ;)


Zapraszam cię do polubienia mojego profilu na TikToku


Dziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książkiComments


bottom of page