top of page
  • Agnieszka Kaźmierczak

Śląskie małe Malediwy. PARK GRÓDEK W JAWORZNIESpacer po Parku Gródek w Jaworznie, parku nazywanym śląskimi Malediwami. Turkusowa woda bez względu na pogodę przyciąga masę spacerowiczów.


Wejście jest darmowe, jest też parking, a nawet dwa, na których można zostawić samochód. Trasy na miejsce prowadzą co najmniej dwie - jedna lasem, a druga od wejścia głównego. Miejsce przyjazne dla zwierząt, sporo jest psiaków na spacerach (pamiętaj, aby po swoim pupilu posprzątać). Dobrze jest wziąć na taki spacer butelkę z wodą i/lub miskę dla psa w zależności z czego wasz pupil pije. My wozimy ze sobą butelkę z podajnikiem. Zajmuje dużo mniej miejsca.


Zdjęcia, które znalazły się w galerii poniżej pochodzą z dwóch wycieczek - pierwsza przebiegała od początku górą, z zejściem drewnianymi schodami, a druga przebiegała po szczycie ściany kamieniołomu, bo jeziorko można obejść dookoła. Na górze od urwiska oddzielają nas barierki bezpieczeństwa. Miejsce to jest częstym tłem do sesji ślubnej. I nie ma się co dziwić ;) Bo jest pięknie :)


Zobacz jak wygląda Park Gródek w JaworznieDziękuję za lekturę! Pamiętaj, aby zaobserwować mnie na:Postaw wirtualną kawę i wspomóż wydanie kolejnej książkiYorumlar


bottom of page